−5% ТОП продажів
Зарядні станції

EcoFlow DELTA 2

EcoFlow DELTA 2 — потужна зарядна станція на 1024 Вт·год із довговічним акумулятором LiFePO4 та надшвидкою зарядкою X-Stream (0-80% за 50 хв). Надійне резервне живлення для дому, подорожей і надзвичайних ситуацій.

Ще немає відгуків Залишити відгук

  • 1024 Вт·год Ємність
  • 1800 Вт Потужність
  • Європейська Тип вилки
  • Підтримка сонячної зарядки
38 999,00 ₴ 40 999,00 ₴ −5%

Є в наявності

Потрібен монтаж? Київ і область

Підключимо станцію до щитка квартири, з актом робіт і гарантією на роботи.Підключимо до щитка квартири.Як проходить →

Як проходить монтаж →

Артикул: EF-DELTA2
Калькулятор автономності

Підключіть прилади до станції

Оберіть, що має працювати під час відключення — порахуємо, скільки протримається станція і чи витягне вона навантаження. Оберіть прилади — порахуємо, скільки протримається станція.

ККД інвертора · 85%
Будинок у розрізі зі станцією EcoFlow і приладами

Розрахунок орієнтовний: 85% ємності станції (ККД інвертора), поділені на сумарну потужність приладів; заряд — після 4 год відключення. Реальні цифри залежать від режиму роботи техніки.

EcoFlow DELTA 2 – зарядна станція на 1024 Вт·год, з якої зазвичай починають резервне живлення для дому чи дачі. Якщо ви думаєте, чи варто EcoFlow DELTA 2 купити, коротко: це золота середина між компактними станціями для телефонів і важкими системами на кілька кіловат-годин. Акумулятор LiFePO4, чотири розетки 230 В на 1800 Вт і вага 12 кг.

Під час відключень світла в Україні DELTA 2 тримає роутер, ноутбук, освітлення і холодильник протягом кількох годин, а коли світло повертається, швидко заряджається від розетки. Для дачі і поїздок її можна заряджати від сонячних панелей чи автомобіля.

Станцію легко переносити одній людині, вона працює майже безшумно і не потребує пального. Якщо потреби зростуть, ємність можна збільшити додатковою батареєю.

EcoFlow DELTA 2 у вітальні заряджає планшет під час відключення світла

Чому саме DELTA 2

1024 Вт·год у корпусі на 12 кг

Цього вистачає, щоб пережити типове кількагодинне відключення в квартирі без економії на кожній лампочці. При цьому станція важить 12 кг і має розміри 400 × 211 × 281 мм, тож її можна переставити з кімнати в кімнату чи покласти в багажник.

LiFePO4 на 3000 циклів

Літій-залізо-фосфатна батарея зберігає щонайменше 80% ємності після 3000 повних циклів. Навіть якщо заряджати і розряджати станцію щодня, це роки роботи. Вбудована система BMS стежить за напругою, струмом і температурою комірок.

1800 Вт і X-Boost до 2400 Вт

Номінальних 1800 Вт вистачає для мікрохвильовки, кавоварки, праски чи фена. Короткочасний пік до 2700 Вт допомагає при запуску компресорів. Режим X-Boost дозволяє підключити нагрівальний прилад до 2400 Вт: станція знижує напругу, і прилад працює слабше, але без вимкнення через перевантаження.

Швидка зарядка від розетки

Технологія X-Stream заряджає DELTA 2 потужністю до 1200 Вт звичайним кабелем, без зовнішнього блока живлення. За даними EcoFlow, 80% станція набирає приблизно за 50 хвилин, а повний заряд займає близько 80 хвилин. Навіть коротке вікно зі світлом встигає наповнити батарею.

Розширення до 3 кВт·год

До DELTA 2 можна підключити одну додаткову батарею. З DELTA 2 Extra Battery ємність зростає до 2048 Вт·год, з батареєю DELTA Max – до 3040 Вт·год. Купувати все одразу не обов’язково, батарею можна докупити пізніше.

EcoFlow DELTA 2 з додатковою батареєю живить холодильник на кухні
DELTA 2 з додатковою батареєю тримає холодильник довше

13 виходів для всієї техніки

Крім чотирьох розеток 230 В, є два USB-C по 100 Вт для ноутбуків, чотири USB-A, автомобільний вихід 12 В і два DC5521. Одночасно можна живити до 13 пристроїв, не займаючи розетки зарядками для телефонів.

Що можна підключити і на скільки вистачить

Для оцінки беремо близько 850 Вт·год корисної енергії на розетках 230 В, бо частина ємності йде на перетворення в інверторі. Ділимо цю цифру на потужність приладу і отримуємо орієнтовні години. Реальний час залежить від конкретної техніки, температури і того, як часто вмикається компресор.

Квартира

Найчастіший набір під час відключень – холодильник, роутер, ноутбук і світло. Разом вони споживають у середньому 150-200 Вт, тож станції вистачить приблизно на 4-6 годин. Окремо по приладах:

  • роутер з оптичним терміналом (15-25 Вт): приблизно 35-55 годин;
  • холодильник (1-1,5 кВт·год на добу): приблизно 14-20 годин;
  • ноутбук (50-70 Вт): 12-17 годин;
  • LED-освітлення кількох кімнат (30-60 Вт): 14-28 годин;
  • телевізор (близько 100 Вт): 8 годин.
EcoFlow DELTA 2 у квартирі поруч із сонячними панелями на балконі

Приватний будинок

У будинку DELTA 2 зазвичай тримає газовий котел із циркуляційним насосом (80-150 Вт): це приблизно 6-10 годин, якщо інші прилади не підключені. Станція видає чисту синусоїду, яку потребує електроніка котла. Для нічних відключень разом із холодильником ємності вже може не вистачити, тут варто додати батарею або дивитися на DELTA 2 Max.

Дача

На дачі станція живить освітлення, холодильник, електрогриль чи невеликий насос. Вона не дає вихлопу і може стояти в будинку. Влітку сонячна панель на 400 Вт поповнює заряд за кілька годин, тож мережа не обов’язкова.

Офіс і віддалена робота

Ноутбук, монітор і роутер разом споживають 100-150 Вт, тобто станції вистачає приблизно на 6-8 годин, практично на робочий день. Якщо зв’язок через Starlink, врахуйте його власне споживання: стандартна тарілка зазвичай бере 50-75 Вт, і тоді час скорочується до 4-5 годин для всього набору.

Кемпінг і подорожі

12 кг і дві ручки дозволяють взяти DELTA 2 в поїздку на авто. Вона заряджається від прикурювача 12 або 24 В, а в дорозі живить ноутбук, дрон, компресорний автохолодильник чи освітлення табору.

EcoFlow DELTA 2 на капоті авто заряджає смартфон через USB-C

Потужні прилади

Мікрохвильовка на 1000-1200 Вт, кавоварка чи праска працюють без проблем, але споживають енергію швидко: 10 хвилин мікрохвильовки – це приблизно 0,2 кВт·год. Електрочайник на 2000-2200 Вт перевищує 1800 Вт, тому працюватиме лише в режимі X-Boost і кипітиме довше. Електродуховка, бойлер, обігрівач на 2 кВт і кондиціонер станцію або перевантажать, або розрядять за годину-півтори.

Як це працює

Від мережі DELTA 2 заряджається звичайним кабелем на 220-240 В, потужність до 1200 Вт. Швидкість зарядки можна знизити в застосунку, якщо проводка слабка або поспішати нікуди. Власники в Україні пишуть, що при сильно заниженій напрузі в мережі станція може не заряджатися, тоді допомагає стабілізатор.

Для сонця є вхід на 11-60 В і 15 А, до 500 Вт. З однією панеллю на 400 Вт або двома по 220 Вт станція заряджається приблизно за 3-6 годин залежно від сонця. MPPT-контролер, за даними EcoFlow, працює з ефективністю понад 98%. Від автомобіля станція заряджається через прикурювач 12 або 24 В, але повільно, це варіант для дороги.

EcoFlow DELTA 2 з портативною сонячною панеллю EcoFlow
Сонячний вхід приймає до 500 Вт

У режимі резервного живлення (EPS) станція підключена до розетки, а прилади – до станції. Поки є світло, техніка живиться від мережі, а при відключенні DELTA 2 переходить на батарею в межах 30 мс. Це не ДБЖ з нульовим перемиканням, тому сервери і робочі станції до неї підключати не варто. X-Boost у цьому режимі не працює.

Для розширення на корпусі є порт додаткової батареї. Підійде батарею розширення DELTA 2 або DELTA Max Extra Battery, але лише одна.

Застосунок EcoFlow працює через Wi-Fi вдома і через Bluetooth без інтернету. У ньому видно заряд, вхідну і вихідну потужність, залишок часу роботи, можна налаштувати швидкість зарядки та інші параметри.

Керування EcoFlow DELTA 2 через застосунок EcoFlow на смартфоні

DELTA 2, DELTA 2 Max чи DELTA 3

  DELTA 2 DELTA 3 DELTA 2 Max
Ємність 1024 Вт·год 1024 Вт·год 2048 Вт·год
Потужність 1800 Вт 1800 Вт 2400 Вт
Розширення до ~3 кВт·год до 5 кВт·год до 6 кВт·год
Перемикання EPS 30 мс до 10 мс до 20 мс
Вага 12 кг 12,5 кг 23 кг

DELTA 2 – перевірена модель на 1 кВт·год. Вона підходить, якщо відключення тривають кілька годин, а станцію хочеться легко переносити. Вибір для квартири, дачі і поїздок.

EcoFlow DELTA 3 – новіше покоління того ж класу: швидше перемикання в режимі резервного живлення (до 10 мс), 4000 циклів і більший потенціал розширення. Варто подивитися, якщо до станції постійно підключений комп’ютер і важливо, щоб він не помічав відключень.

EcoFlow DELTA 2 Max – удвічі більша ємність і 2400 Вт на виході. Її беруть для будинку з котлом і холодильником на всю ніч або для кухонної техніки потужніше 1800 Вт. Платити за це доведеться вагою: 23 кг замість 12.

Кому DELTA 2 підходить, а кому ні

DELTA 2 добре підходить, якщо:

  • у квартирі потрібно пережити відключення на 4-6 годин з холодильником, роутером і світлом;
  • ви працюєте з дому і вам потрібні ноутбук, монітор і зв’язок;
  • станцію треба брати на дачу чи в поїздку, тож важлива вага 12 кг;
  • хочете почати з 1 кВт·год, а пізніше додати батарею чи сонячну панель.

Варто розглянути іншу модель, якщо:

  • прилади потребують понад 1800 Вт постійно: електрочайник на 2,2 кВт, бойлер, духовка чи електрообігрівач;
  • у будинку котел і холодильник мають працювати всю ніч – тут краще DELTA 2 Max або DELTA 2 з батареєю;
  • обладнання потребує перемикання 0 мс, як сервери – для них потрібен онлайн-ДБЖ;
  • відключення тривають добу і більше без сонця – тоді станцію поєднують з генератором.

Часті запитання

На скільки вистачить DELTA 2 для холодильника?

Приблизно на 14-20 годин для звичайного холодильника, якщо інших приладів немає. Холодильник споживає в середньому 1-1,5 кВт·год на добу, а компресор вмикається циклами, тому точний час залежить від моделі і температури в кімнаті.

Чи потягне DELTA 2 газовий котел?

Так, котел із насосом на 80-150 Вт працюватиме приблизно 6-10 годин. Станція видає чисту синусоїду, а в режимі резервного живлення котел переходить на батарею автоматично. Для повної ночі разом з іншою технікою краще додати батарею.

Чи працює DELTA 2 як ДБЖ для комп’ютера?

Так, вона перемикається на батарею в межах 30 мс. Ноутбуку це не страшно, бо в нього є власна батарея, а стаціонарний ПК варто перевірити заздалегідь, бо блоки живлення бувають різні. Для серверів виробник станцію не рекомендує.

Чи можна заряджати станцію і одночасно нею користуватися?

Так. Поки станція підключена до розетки, прилади живляться від мережі, а батарея заряджається. Режим X-Boost у цей час недоступний.

Чим DELTA 2 відрізняється від генератора?

Станція тиха, не потребує пального і може стояти в квартирі. Генератор виграє на відключеннях по кілька діб, коли батарею нічим заряджати. Часто їх поєднують, а DELTA 2 підтримує і фірмовий генератор EcoFlow Smart Generator.

Скільки займає зарядка від сонця?

Приблизно 3-6 годин з панеллю на 400 Вт або двома по 220 Вт. Максимум сонячного входу – 500 Вт, а в хмарну погоду і взимку зарядка триває довше.

Чи можна підключити дві додаткові батареї?

Ні, до DELTA 2 підключається лише одна батарея: DELTA 2 Extra Battery (разом 2048 Вт·год) або DELTA Max Extra Battery (разом 3040 Вт·год). Якщо потрібно більше, варто дивитися на DELTA 2 Max.

Як зберігати станцію між відключеннями?

Найкраще при 20-30 °C з зарядом близько 60%. Раз на три місяці виробник радить розрядити її до 30% і знову зарядити до 60%. Заряджати станцію можна при температурі від 0 до 45 °C, працювати від батареї – від -10 °C.

Підсумок

DELTA 2 – розумний старт, якщо потрібне резервне живлення для дому чи дачі без зайвої ваги і переплати за ємність, якою ви не користуватиметесь. Якщо ви вирішили EcoFlow DELTA 2 купити в Києві чи іншому місті України, оформити замовлення можна на цій сторінці. Якщо сумніваєтеся, чи вистачить ємності для вашої техніки, напишіть нам через контакти – допоможемо порахувати.

 

Потужність1800 Вт
Ємність1024 Вт·год
ПризначенняДім, Надзвичайні ситуації, Подорожі
AC Input1200 Вт
AC Output1800 Вт, пік 2700 Вт (4-6 розеток залежно від регіону)
USB-A2x 12 Вт
USB-A Fast Charge2x 18 Вт (5В/9В/12В)
USB-C100 Вт (5-20В, 5А)
Car Output12,6В, 10А (126 Вт)
DC5521 Output2x 12,6В, 3А (38 Вт)
Solar Input11-60В, до 15А, макс. 500 Вт
Час заряджання від мережі0-80% за 50 хв, 0-100% за 80 хв (X-Stream)
Час заряджання від сонця3-6 годин (залежно від потужності панелей)
Заряджання від автомобіля800 Вт (альтернатор), повний заряд 1 кВт·год за 1,3 год
Тип акумулятораLiFePO4 (LFP)
Кількість циклів3000-4000 циклів до 80% (залежно від регіону, за офіційними даними EcoFlow)
Розширення ємностіДо 2048 Вт·год (DELTA 2 Extra Battery) або до 3040 Вт·год (DELTA Max/DELTA 2 Max Extra Battery)
Робоча температура (розряджання)-10°C…45°C
Робоча температура (заряджання)0°C…45°C
Wi-FiТак
BluetoothТак
ЗастосунокEcoFlow App
X-BoostДо 2400 Вт
X-StreamТак
UPS/EPS перемикання30 мс
Рівень шумуДо 60 дБ
Гарантія5 років
Wi-FiТак
BluetoothТак
Сонячна зарядкаТак
Максимальна потужність пристроїв2400 Вт
Автомобільний вихідТак
Розширення ємностіТак
Тип вилкиЄвропейська (EU Plug)
Вага12 кг
Розміри40 × 21,1 × 28,1 см
АртикулEF-DELTA2

  • Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
  • Кабель для заряджання від мережі (AC)
  • Інструкція користувача
  • Короткий гайд по застосунку EcoFlow
  • Гарантійний талон

Кабель для сонячної зарядки (XT60) входить лише в комплекти з сонячними панелями EcoFlow і не постачається з окремим пристроєм.

Ще немає відгуків

Користувалися цим товаром? Розкажіть іншим покупцям, як він показав себе.

Залишити відгук

EcoFlow DELTA 2

Ваша оцінка

Заповніть хоча б одне з полів: переваги, недоліки або коментар.

Фото

    До 5 фото, JPG, PNG або WEBP. Великі фото зменшимо автоматично.

    Не публікується.

    Питання та відповіді

    Маєте питання про товар? Запитайте – відповімо тут і на email.

    Ще ніхто не питав

    Поставте перше питання – про сумісність, комплектацію чи гарантію.

    Поставити питання

    EcoFlow DELTA 2

    Наприклад: чи підійде для холодильника, скільки заряджається, що в комплекті.

    Не публікується. Надішлемо сюди відповідь.

    Доповніть комплект

    Аксесуари до цього товару

    Супутні товари

    Кошик

      Замовити дзвінок

      Залиште номер — передзвонимо найближчим часом.